Užsakymus remontuoti / perrišti knygas priimame tiek telefonu (+370 636 52580) tiek ir email (uzsakyti@irisimas-skubiai.lt). Šiame website pateiktos kainos yra orientacinės ir gali keistis. Konkrečių įkainių ir užsakymo atlikimo termino teirautis telefonu arba email. Sutvarkytas knygas pristatome per paštomatus.

Privatumas ir Autorinės Teisės

Privatumas irisimas-skubiai.lt tinklapyje.

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. Taip daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant plačią demografinę informaciją. Panaudodami „sausainėlius“ (cookies), galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti jų lankymo istoriją.

Svetainėje pateikiamose užsakymo formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Renkami demografiniai duomenys gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį ir pranešimams apie naujaus produktus, paslaugas bei akcijas. Lankytojas gali reikalauti nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, susiekdamas su mumis el. paštu.

Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mes neatsakome už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.
Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu.

Autorinės Teisės

Draudžiama be tinklapio irisimas-skubiai.lt savininko sutikimo platinti esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.

irisimas-skubiai.lt neatsako už pateikiamos informacijos naujumą, tikslumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi tinklapyje irisimas-skubiai.lt pateikta informacija.

Visais klausimais dėl autorinių teisių bei irisimas-skubiai.lt esančios medžiagos panaudojimo kreipkitės el. paštu.