Užsakymus remontuoti / perrišti knygas priimame tiek telefonu (+370 636 52580) tiek ir email (uzsakyti@irisimas-skubiai.lt). Šiame website pateiktos kainos yra orientacinės ir gali keistis. Konkrečių įkainių ir užsakymo atlikimo termino teirautis telefonu arba email. Sutvarkytas knygas pristatome per paštomatus.

Įrišimas

Mes siūlome jums sekančius įrišimo būdus.

Įrišimas į kietą viršelįLapų įrišimas į kietą viršelį. Suformuoja profesionalų ir solidų įvaizdį jūsų knygos, leidinio, projekto ar kitos medžiagos. Galime užspausdinti folija ant viršelių. Kieti viršeliai įvairių spalvų
Įrišimas į minkštą viršelįLapų įrišimas į minkštą viršelį. Labiai patogus leidinio skaitymui, kopijavimui – įrišti lapai atsiverčia 180° kampu. Viršeliai įvairių spalvų , paviršių ir medžiagų
Terminis suklijavimasTerminis lapų suklijavimas. Įrišimui naudojamos tekstilinės ir odos imitacijos spalvotos nugarėlės, kurios gali būti užspausdintos ir spalviniai derinamos su viršeliais.
Dokumentų surišimas metaline spiraleDokumentų įrišimas su metaline spirale. Spalvos: balta, raudona, juoda, žalia, pilka, bronza, mėlyna, sidabrinė, aukso, geltona.
Dokumentu įrišimas su plastikine spiraleDokumentu įrišimas plastikine spirale į skaidrius ir spalvotus matinius viršelius. Galime pasiūlyti: baltas, mėlynas, raudonas, juodas spirales.
Segimas metline vielaSegimas metaline viela/sąsagėlėmis. Pavienius kopijuotus ar spausdintus lapus galime susegti poligrafine vielos segimo mašina.
Meninis įrišimas. Svarbių, dovanotinų arba prisiminimui skirtų leidinių meninis įrišimas rankų darbu. Tai prabangus ir darboimlus įrišimo būdas
Įrišimas į aplankus ir segtuvusĮrišimas į aplankus ir segtuvus. Siūlome segtuvus su naujo pavyzdžio ir šiuolaikiško dizaino įsegėlėmis, bei duomenų laikmenomis (memory stick)
Surišimas knygų varžtaisKnygų varžtai – patogi, greita ir patikima priemonė įrišti pavyzdžių katalogus, pavyzdžių kolekcijas, valgiaraščius, albumus, prezentacijoms skirtą iliustracinę ir informaciją medžiagą

Pas mus esama giljotina galime supjauti lapus prieš įrišimą bei apipjauti ir išlyginti surištų lapų kraštus. Maximalus lapo dydis A1. Taip pat galime nupjauti nugarėles surištų dokumentu (pvz.  žurnalų perrišimui).